Naruto Filmy 1-6

1.Naruto: Záchrana Sněžné princezny!
Info:

Film z roku 2004 režiséra Tensai Okamura a scénaristy Katsuyuki Sumisawa je založen na populární anime a mangy Naruto od Masashi Kishimota. V Japonsku měl premiéru 21. srpna 2004. K filmu byl přidán jako bonus Sportovní festival v Listové. v Americe měl film premiéru 6. června 2007.
Děj:
Hlavní hrdina Naruto, co by celkem nenápadný náctiletý kluk v oranžové kombinéze, je trochu snílek, ale své sny díky své nezlomitelné vůli a skryté síle Chakry plní do detailu. Snímek vám na začátku ukáže v kině úryvek z filmové série o“sněžné princezně“, do které se Naruto zamiluje pro jeji nezlomitelnost a odhodlanost. Jaký zázrak, když pak ve skutečnosti na koni proskočí kolem jeho hlavy! Herečka se ale chová velice chladně a odmítavě, což Naruta v žádném případě neodradí od pokusů si ji získat. Natáčení dalšího filmu se má přesunout do Sněžné země, kam ale herečka v žádném případě nechce cestovat. Naruto s jeho přáteli je najat na její ochranu, která se z počátku zdá být zbytečnou. Když se ale ukáže, že herečka hrající sněžnou princeznu je opravdovou princeznou ze Sněžné země a tamní usurpátor Dotou prahne po získání krystalu, který se jí houpe na krku, aby získal skrytý poklad, děj se značně přiostří a na scénu vstupují efektní souboje anečekané zvraty děje. Ikdyž osud Narutovi vůbec nehraje do karet, nikdy se nevzdá.
Hodnocení CSFD: 74%
Naruto Movie 1

2.Naruto: Iluze ruin podsvětí

Info:
Film z roku 2005 režiroval Hirotsugu Kawasaki a napsali Kawasaki a Yuka Miyata. Jedná se o druhý film založený na populární Naruto anime a manga série od Masashi Kishimoto. V Japonsku měl premiéru 6. srpna 2005. V USA byl film vydán jen na DVD. Tento film se odehrává po epizodě 160.
Děj:
Kreslený hrdina Naruto, oplývající velkou silou ve skrytých bojových schopnostech s několika sobě podobnými kumpány při plnění úkolu pro jednoho starce narazí na maskovaného bojovníka, co by pravou ruku usměvavého pána, který chce ovládnout svět. Jak se příběh odvíjí, Naruto zjišťuje cosi prohnilého v plánech mile vyhlížejícího pána. Ukáže se, že touží získat neomezenou moc skrytou ve vzácném kameni zvaném Gelel. Naruto se svými společníky pobije megalomanovu osobní stráž v podobě mutujících krásek a vše vyvrcholí v podzemí, kde svede finální bitvu se zmutovaným, kdysi přívětivým postarším pánem. Akční scénym které příběh proplétají jsou zpracovány dynamicky a oživují děj.
Hodnocení CSFD: 62%
Naruto Movie 2

3.Naruto: Vzpoura zvířat půlměsíčního ostrova

Info:
Film z roku 2006 režíroval a zároveň napsal Toshiyuki Tsuru. Jedná se o třetí film založený na populární Naruto anime a manga série od Masashi Kishimoto. DVD bylo vydáno 25. dubna 2007. Tento film se odehrává po epizodě 196.
Děj:
Známí hrdinové dostali novou misi ochraňovat prince ze země Měsíce a
jeho syna, dokud nedorazí domů. Po cestě kupuje různe věci, jako je cirkus se zvířaty, s kterými se spřátelil princův syn. Zdaleka jednoduchá mise se zvrtne, až zjistí, že král ze země Měsíce zemřel a na jeho místo byl povolán krutý ministr, který chce prince zabít. Kakashi, Naruto, Sakura a tentokrát i Rock Lee musí vymyslet plán, jak sesadit ministra z trůnu a prince na něj dostat. Všechno se ještě zhorší, když do děje vstoupí pár dalších ninjů a prince unesou.
Hodnocení CSFD: 60%

Naruto Movie 3

4.Naruto: Shippuuden Movie

Info:
Naruto: Shippuuden Movie je čtvrtý film založený na první sérii ze Shippuudenu a mangy. Film měl premiéru 4. srpna 2007, předprodej vstupenek byl k dispozici od 21. dubna 2007.
Děj:
Zahajovací scéna z filmu ukazuje předpověď toho, co by mělo dojít v budoucnosti filmu. Ukazuje Naruta bojujícího s monstrem, které ho zabilo. Pohřeb Naruta se koná v Listové a účastní se ho všichni obyvatelé z Konohy… Vracíme se o pár dnů zpátky, kdy je muž jménem Yomi, ochoten propůjčit své tělo duchu Mōryō, aby mohlo začít „tísícileté království“. Jak to nakonec všechno dopadne?
Hodnocení: 75%
Movie 4

5.Naruto: Shippuuden Movie 2 – Pouta

Info:
Film je v pořadí celkem páty a ze série Shippuuden je druhý. Na DVD byl vydán 22. dubna 2009. Film v Japonsku vynesl největší sumu pěnez ze všech filmů série Naruto a naruto Shippuuden, 32 miliónu dollarů.
Děj:
Na začátku filmu je zobrazen útok na Konohu. Později ninjové z Konohy zjistí, kdo na ně zaútočil a kde mají základnu. Dále se tam objeví dítě jménem Amaru a její „sensei“ Shinnou. Kdo je Shinnou zač a co má Orochimaru za plán? Na doprovázecí misi Tsunade vyslala Naruta, Sakuru a Hinatu. Naruto Shippuuden 2: Pouta je plný neočekávaných zvratů, návratů a překvapení. Jak to všechno dopadne? To se dozvíte po shlédnutí filmu.
Hodnocení: 69%
Movie 5

6.Dědicové Ohnivé vůle – online

Leave a Reply

TopList

TOPlist

Partneři
ShoutBox
Anime VideoBox